Autor: 12 Październik 2011 przeczytasz w minutę
©
(0) | Czytano:
3,072 razy | przeczytasz w minutę

Początek jesieni okazał się idealny do treningów i udziału w imprezach sportowych. Zawodnicy MLUKS Triathlon z Koła uczestniczyli w treningu z kolarzem zawodowym Marcinem Sapą.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,072 razy
Udostępnij
W trakcie wspólnej jazdy zawodowy kolarz udzielał wskazówek młodym adeptom sztuki kolarskiej. Marcin opowiadał czym różni się ściganie w zawodowej grupie od amatorskiego uprawiania kolarstwa, co szczególnie działa na wyobraźnię, a może karierę sportową młodych zawodników. Zawodnicy MLUKS Triathlon Koło mają nadzieję na kolejne spotkania na treningu z Marcinem i jego cenne wskazówki oraz autorytet jakim się cieszy wśród młodzieży.

Po treningach nastąpił start w „Biegu Ptolemeusza" w Kaliszu, w którym wzięło udział dziewięciu zawodników kolskiego klubu MLUKS Triathlon. Najlepiej na 10 km trasie spisała się Paulina Wargacka, która ukończyła zawody na 4 miejscu wśród kobiet. Na tym samym dystansie Mariusz Adamkiewicz wywalczył 3 lokatę w kategorii M20. Pozostałe miejsca na podium zajęli młodsi uczestnicy biegów młodzieżowych na dystansach od 1200 do 2000m. Marta Zygmunt wywalczyła 2 miejsce, a jej kolega klubowy Marcin Meier ukończył swój bieg również na 2 pozycji. Ceremonia dekoracji uwieńczyła wysiłek młodzieży i dała motywację do następnych startów w biegach i duathlonach.

Źródło: MLUKS Triathlon Koło