Z uwagi na znikome zainteresowanie mieszkańców miasta linią podmiejskiego autobusu burmistrz podjął decyzję, że od 6 lipca 2015 r. linia zostanie zlikwidowana. Zgodnie"> Z uwagi na znikome zainteresowanie mieszkańców miasta linią podmiejskiego autobusu burmistrz podjął decyzję, że od 6 lipca 2015 r. linia zostanie zlikwidowana. Zgodnie"> Od 6 lipca przestaje kursować podmiejski autobus - Kolski Portal Internetowy e-kolo.pl
R E K L A M A
Miejscowe opady deszczu w pobliżu 12.7
REKLAMA

Od 6 lipca przestaje kursować podmiejski autobus

Autor: 03 Lipiec 2015 przeczytasz w minutę
Od 6 lipca przestaje kursować podmiejski autobus
©
(4) | Czytano:
4,754 razy | przeczytasz w minutę

Z uwagi na znikome zainteresowanie mieszkańców miasta linią podmiejskiego autobusu burmistrz podjął decyzję, że od 6 lipca 2015 r. linia zostanie zlikwidowana. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, po przeprowadzeniu dogłębnej analizy wydatkowania publicznych środków na transport lokalny burmistrz uznał, że decyzja ma racjonalne uzasadnienie ekonomiczne i społeczne.

R E K L A M A
4
Czytano:
4,754 razy
Udostępnij

Przypomnijmy, że podmiejski autobus wyjechał na kolskie ulice, gdyż nasi mieszkańcy zgłaszali burmistrzowi potrzebę uruchomienia lokalnego transportu. Godziny jazdy ustalone zostały na podstawie przeprowadzonej ankietyzacji. Pomimo dostosowania się do społecznych oczekiwań oraz kilkakrotnej modyfikacji rozkładu jazdy „na życzenie”, nadal nie ma oczekiwanego zainteresowania podmiejską linią. 

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (4)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
ela · 06 Lipiec 2015
W rzetelnej informacji powinna też znaleźć się informacja ile pieniędzy poszło na to zadanie.
judex · 05 Lipiec 2015
To samo jest ze strażą miejska .Niedługo Pan Burmistrz weżnie swoją świtę i pójdzie pilnować porządku w mieście Brawo!!!!!!!!!!
xxx · 04 Lipiec 2015
przeciez to wlasnie ludzie mowili ze chca autobusu!
FIFEK · 04 Lipiec 2015
Panie Burmistrzy to pierwsza Pana porażka proszę się zacząć przyzwyczajać do tego Pieniądze stopione w pomysl zgory skazany na porażkę ale to pomysł Pana i pańskich doradców To świadczy tylko o tym że pan niezna realiów tego miasta a panscy doradcy o których tak pan mówi SPOŁECZEŃSTWO stoją w realiach lat pięćdziesiątych Panie BURMISTRZU niech pan naprawdę ruszy cztery litery wyjdzie na ulice i posłucha LUDZI a nie klakierów popełnił pan do tej pory szereg błędów autobus to jeden z mniejszych a to dlatego że pan NIEMA BLADEGO POJECIA O KOLE człowieku zacznij słuchać naprawdę ludzi bo po to cię wybraliśmy
Miasto Koło
Wielka Sobota- dzień ciszy, adoracji i święcenia pokarmów. Sprawdź godziny święceń w kolskich parafiach
4 godziny temu 1,355

Wielka Sobota- dzień ciszy, adoracji i święcenia pokarmów. Sprawdź godziny święceń w kolskich parafiach

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [11.04.2025-18.04.2025]
4 godziny temu 908

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [11.04.2025-18.04.2025]

Gmina Kościelec
Wielkanocne życzenia Wójta Gminy Kościelec
22 godziny temu 358

Wielkanocne życzenia Wójta Gminy Kościelec

Powiat Kolski
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków
23 godziny temu 761

Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

Powiat Kolski
Wielki Piątek: Głęboka Refleksja przy Liturgii Męki Pańskiej
1 dzień temu 2,014

Wielki Piątek: Głęboka Refleksja przy Liturgii Męki Pańskiej

Inne
Trwa dobra passa zawodników Oyama Karate!
16
1 dzień temu 2,854

Trwa dobra passa zawodników Oyama Karate!