(1)
R E K L A M A
Częściowe zachmurzenie 2.6

Regionalny Turniej Tenisa Stołowego

Autor: 03 Luty 2015 przeczytasz w ok. 2 min.
Regionalny Turniej Tenisa Stołowego
©
(1) | Czytano:
3,722 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Dostrzeganie talentu każdego wychowanka, rozwój i radość z sukcesu to najszczęśliwszy czas nauczycieli. Takie chwile stały się udziałem wychowawców i wychowanków Specjalnych Ośrodków Szkolno_wychowawczych .

R E K L A M A
1
Czytano:
3,722 razy
Udostępnij
Już trzynasty raz…. 28. stycznia 2015 r. w sali gimnastycznej w Kościelcu odbył się XIII Regionalny Turniej Tenisa stołowego , który był jednocześnie eliminacjami do wojewódzkiego turnieju w Gnieźnie. W turnieju wzięli udział wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno – wychowawczych z Konina, Turku, Rychwała , Słupcy i Koła.

Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kole, zdobyli II miejsce (drużynowo)z dorobkiem 13 punktów. Pierwsze miejsce i 15 punktów zdobyła drużyną z Rychwała. Na trzecim miejscu uplasowały się drużyny ze Słupcy i Konina zdobywając 11 punktów.

Największy sukces w tym turnieju osiągnęli wychowankowie SOSW w Kole w kategoriach chłopców. Rewelacją turnieju w kategorii do lat 16, okazał się 14 letni Łukasz Ściśler. Wychowanek z Koła zwyciężył we wszystkich pojedynkach i zdobył złoty medal, wyprzedzając Kamila Krupczyka z Rychwała i Artura Robaka ze Słupcy. Trzeci rok z rzędu, bezkonkurencyjny okazał się Michał Marciniak – aktualny Mistrz Województwa Wielkopolskiego. Wychowanek z Koła również w swojej kategorii zdobył złoty medal, wyprzedzając Piotra Wojdaka i Dawida Kubackiego z Turku. Czwarte miejsce zdobył Paweł Budziński z Koła.
W kategorii dziewcząt do lat 16 zwyciężyła Ewa Bajer z Rychwała przed Nikolą Łopuszyńską i Klaudią Szymczak z Konina. Czwarte miejsce zajęła wychowanka SOSW w Kole Jolanta Jaskólska. W kategorii dziewcząt powyżej lat 16 zwycięzyła Patrycja Wolicka z Rychwała przed Renatą Kosińską ze Słupcy i Martą Łopuszyńską z Konina.

Uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe medale, nagrody i dyplomy oraz okazałe puchary w klasyfikacji drużynowej ufundowane przez Wójta Gminy Kościelec Dariusza Ostrowskiego. Organizatorzy Turnieju Pani Elżbieta Budzińska, Piotr Mroczkowski i Andrzej Sikorski podziękowali uczestnikom za udział, a opiekunom za przygotowanie zawodników i życzyli powodzenia w Mistrzostwach województwa Wielkopolskiego w Gnieźnie. Julian Bałdyka i Paweł Grabarczyk dbali o oprawę techniczną i informatyczną. Trenerów w opiece nad zawodnikami z kolskiego ośrodka wspierała Małgorzata Kolasa.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
aneta · 03 Luty 2015
więcej zdjęć na soswkolo.szkolnastrona.pl
Miasto Koło
Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego w kolskim ratuszu
3 godziny temu 1,742

Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego w kolskim ratuszu

Gmina Koło
Spotkanie organizacyjne w sprawie odnawialnych źródeł energii w Gminie Koło
3 godziny temu 428

Spotkanie organizacyjne w sprawie odnawialnych źródeł energii w Gminie Koło

Biblioteka
Gąbka i...
4 godziny temu 378

Gąbka i...

Powiat Kolski
Blisko 170 osób weszło razem do zimnej wody. Zmiana miejsca wydarzenia wyszła na dobre [FOTO]
22
5 godziny temu 3,987

Blisko 170 osób weszło razem do zimnej wody. Zmiana miejsca wydarzenia wyszła na dobre [FOTO]

Wypadki
Zderzenie osobówki z motorowerem. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 godziny temu 5,767

Zderzenie osobówki z motorowerem. Jedna osoba przewieziona do szpitala

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [26-01 - 02-02-2025]
1 dzień temu 12,703

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [26-01 - 02-02-2025]

4 godziny temu 378
R E K L A M A