R E K L A M A
Miejscowe opady deszczu w pobliżu 9.8

Gminny Konkurs „Mistrz Klawiatury”

Autor: UG Kościelec 10 Grudzień 2024 przeczytasz w minutę
Gminny Konkurs „Mistrz Klawiatury”
©
(0) | Czytano:
4,072 razy | przeczytasz w minutę

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu rywalizowali ze sobą najlepiej piszący na komputerze uczniowie ze szkół podstawowych w gminie Kościelec.

R E K L A M A
0
Czytano:
4,072 razy
Udostępnij

Reprezentanci szkół przepisywali tekst w ciągu 5 minut z dopuszczalnym limitem 5 błędów. Przy większej liczbie pomyłek następowała dyskwalifikacja uczestnika konkursu.

Zwycięzcami w swoich kategoriach zostali:Klasy VIII Michalina Łopata,  ZSP w Kościelcu, Klasy VII Dominik Głodny, ZSP w Kościelcu, Klasy VI Antoni Grzelak,  ZSP w Kościelcu, Klasy V Jakub Góralski,  ZSP w Kościelcu, Klasy IV Igor Woźniczko, SP w Ruszkowie, Klasy III Jakub Kubasik,  ZSP w Kościelcu, Klasy II Marek Dominiak, ZSP w Kościelcu, Drugie miejsca zajęli: Klasy VIII  Hubert Szkudlarek, SP w Trzęśniewie, Klasy VII Norbert Malenta,  ZSP w Kościelcu, Klasy VI Kamil Łaszkiewicz,  ZSP w Kościelcu, Klasy V Maciej Chudy, SP w Dobrowie, Klasy IV Antoni Kostrzewa,  ZSP w Kościelcu, Klasy III Anna Kwarciana SP w Ruszkowie. Trzecie miejsca zajęli: Klasy VIII  Filip Adamczyk, ZSP w Kościelcu, Klasy VII Kacper Śmiglewski, SP w Dobrowie, Klasy IV Michał Biliński,  ZSP w Kościelcu, Klasy III Gabriel Jankiewicz SP w Trzęśniewie. W konkursie wzięło udział 34. uczniów. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i drobne upominki.  Organizatorami konkursu były Panie: Dorota Gałdyn, Jolanta Ostrowska,  Danuta Struglińska i Marta Hanusek z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kościelcu. W zakładce Telewizja znajduje się filmowa relacja z tego wydarzenia. Link do filmu poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=F9zQM6CnpUs

Oceń artykuł

100%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 2
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Gmina Babiak
Wyjątkowa uprawa leśna na terenie Gminy Babiak
5 minuty temu 33

Wyjątkowa uprawa leśna na terenie Gminy Babiak

Gmina Koło
Gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2025 za nami. Uczniowie z Gminy Koło powalczą dalej
1 godzinę temu 677

Gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2025 za nami. Uczniowie z Gminy Koło powalczą dalej

Gmina Koło
Gmina Koło zaprasza na bezpłatną rehabilitację leczniczą
4 godziny temu 956

Gmina Koło zaprasza na bezpłatną rehabilitację leczniczą

Miasto Koło
Nowe terminy leczenia w Kole - Sprawdź, co możesz zarezerwować!
5 godziny temu 1,888

Nowe terminy leczenia w Kole - Sprawdź, co możesz zarezerwować!

Gmina Babiak
Gmina Babiak: sprzedaż nieruchomości gruntowej
5 godziny temu 508

Gmina Babiak: sprzedaż nieruchomości gruntowej

Biblioteka
Budżet od A do Z
23 godziny temu 1,377

Budżet od A do Z