Udany start młodziczek K.S. "Siatkarz" Koło w II lidze!

Autor: Redakcja e-kolo 15 Październik 2024 przeczytasz w minutę
Udany start młodziczek K.S.
© KS Siatkarz Koło
721 razy | przeczytasz w minutę

12 października 2024 roku, drużyna młodziczek K.S. "Siatkarz" Koło zainaugurowała swój występ w rozgrywkach II ligi. Po awansie z niższej ligi, zawodniczki zmierzyły się z UKS Kaniasiatka Gostyń II oraz UKS Volley Turek. Dzięki dwóm zwycięstwom, drużyna z Koła uplasowała się na pierwszym miejscu w swojej grupie, co daje nadzieję na dalsze sukcesy w kolejnych meczach.

0
721 razy
Spis treści

Wyniki meczów:

• K.S. "Siatkarz" Koło – K.S. Volley Turek 2:1 (16:25, 25:16, 16:14)
  • K.S. "Siatkarz" Koło – UKS Kaniasiatka Gostyń II 2:0 (25:23, 25:14)

Pierwszy mecz przeciwko drużynie z Turku nie rozpoczął się po myśli siatkarek z Koła, które przegrały pierwszego seta 16:25. Jednak w drugiej partii zawodniczki K.S. "Siatkarz" pokazały pełnię swoich możliwości, wygrywając 25:16. Ostatecznie w tie-breaku drużyna z Koła triumfowała 16:14, odnosząc zwycięstwo 2:1.

W drugim meczu, z UKS Kaniasiatka Gostyń II, młodziczki z Koła od początku dominowały na parkiecie. Wygrana 25:23 w pierwszym secie oraz 25:14 w drugim zapewniła im pewne zwycięstwo 2:0. Dzięki temu rezultatowi K.S. "Siatkarz" objął prowadzenie w 12 grupie.

Te dwa zwycięstwa to doskonały początek w nowej lidze i dają drużynie świetną pozycję wyjściową do dalszych rozgrywek. Kolejne spotkanie młodziczki z Koła rozegrają już w najbliższą sobotę w Turku, gdzie będą walczyć o awans do pierwszej ligi.