Jeden z mieszkańców naszego miasta nadesłał na e-mail naszej redakcji zdjęcie ulicy przy Placu Narutowicza. Na zdjęciu widać, jaki jest stan nawierzchni tej ulicy i widać też… pełno pachołków co przypomina bardziej plac manewrowy niż drogę.
Historia z dziurawymi ulicami powtarza się po każdej zimie. Jednak po tegorocznej zimie takich miejsc jest znacznie więcej. Stan nawierzchni min. ul. Narutowicza, 3-Maja, Kolejowej jest tragiczny, dziura przy dziurze.
Pocieszające jest to, że przynajmniej na ul. Narutowicza kierowcy poprzez porozstawiane pachołki widzi zbliżające się niebezpieczeństwo.
Wielu mieszkańców narzeka, że jadąc samochodem można go poważnie uszkodzić jeżeli wjedzie się w większą dziurę. Miejmy nadzieję, że ów droga ale również i pozostałe drogi w mieście szybko staną się znowu normalnie przejezdne, gdyż obecne slalomy kierowców stwarzają duże niebezpieczeństwo w ruchu drogowym.
wszystko ładnie piekne, wskaż jeszcze na to środki finansowe, bo to ze jest ciepło to kazdy to pewnie odczuł. I nie chodzi tu o pogode, ale budzet to nie worek bez dna. Jeżeli miałas kiedys budzet m. Koła to sama wiesz że oswiata pochlonia 50 % a gdzie reszta? socjal, kultury, a infrastruktura, jej utrzymanie, czu modernizacja do taich nie nalezy.
~jolka ·
22 Kwiecień 2011
Kiedy wreszcie będą naprawiane ulica Kolejowa i Opałki.
W tej chwili jest to tor z przeszkodami !!!!!!!
Jest juz ciepło i można to naprawić.
Czy dopiero jak zdarzy się jakaś tragedia to
władze zaczną reagować.
Czas na lansowanie się w prasie minął weżcie się wreszcie do konkretnej roboty.
Fotki w Przeglądzie to żenada !!!!
Kartki ,malowanie jajek......... żenada !!!!!!!!!!!
~jan ·
22 Kwiecień 2011
widac że pachołków w powiecie brakło bo nie na każdej dziurze są postawione.
~tommy ·
21 Kwiecień 2011
AHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAH
~fakt ·
21 Kwiecień 2011
Tylko przytoczmy ze po każdej zimie, o tej porze roku ulice naszego miasta były już po naprawiane a to co jest w tym roku to jest jakaś MASAKRA.
~grad ·
21 Kwiecień 2011
pewnie zaden radny nie mieszka w poblizu, wiec po udaja ze problemu nie ma....