R E K L A M A
Miejscowe opady deszczu w pobliżu 3.9

Jak zarządzać firmą? – bezpłatne szkolenia

Autor: 28 Luty 2013 przeczytasz w ok. 2 min.
Jak zarządzać firmą? – bezpłatne szkolenia
©
(0) | Czytano:
3,098 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

W marcu przedsiębiorcy będą mieli ostatnią okazję do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach dotyczących zarządzania finansami firmy. Podczas zajęć prowadzonych przez ekspertów firmy ECDF dowiedzą się jak planować inwestycje, zarządzać płynnością przedsiębiorstwa i oceniać jego kondycję finansową. Wszystko to w formie praktycznych warsztatów, atrakcyjnych prezentacji multimedialnych oraz gier strategicznych.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,098 razy
Udostępnij
Firma ECDF, w ramach realizowanej przez siebie usługi „Asysta Kredytowa” zaprasza na szkolenie "Podstawy zarządzania finansami w mikro- i małych przedsiębiorstwach, w tym z wykorzystaniem zewnętrznych źródeł finansowania”. Zajęcia skierowane są do mikro- oraz małych przedsiębiorców z 7 województw: zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, śląskie, dolnośląskie, lubuskie oraz Wielkopolska. Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy na temat rynku MŚP, pojęć używanych w ekonomii oraz źródeł finansowania inwestycji ze środków zewnętrznych. Ponadto przedsiębiorcy nauczą się zarządzać budżetem firmy, sporządzać sprawozdania finansowe, a także oceniać kondycję finansową przedsiębiorstwa. Szkolenia pozwolą również na udoskonalenie umiejętności planowania inwestycji od przygotowania biznes planu po kalkulację kosztów i ustalanie cen. Pełny program zajęć dostępny jest na stronie http://www.ecdf.pl/oferta/finansowanie-zwrotne .

Szkolenia odbędzie się w dniach 14-15 marca w Hotelu MAT'S w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej 115.

Nie tylko szkolenia
Zajęcia z zakresu finansowania firm to część projektu „Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie finansowania zwrotnego dla mikro- i małych przedsiębiorców”, który realizowany jest przez ECDF w ramach poddziałania 2.2.1 POKL w ramach projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) „Wsparcie i rozwój instytucji świadczących usługi na rzecz przedsiębiorczości oraz ich sieci” i stanowi uzupełnienie oferty Krajowego Systemu Usług (KSU). Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Co ważne drugim elementem tego projektu są darmowe usługi doradcze. Przedsiębiorca, który zgłosi się do ECDF uzyska pomoc na wszystkich etapach pozyskiwania kredytu czy leasingu, od przeanalizowania potrzeb firmy i jej możliwości finansowych, przez przedstawienie najkorzystniejszej dla niej oferty, po podpisanie umowy i asystowanie w spłacie zobowiązania. Pilotaż prowadzony będzie do 31 marca 2013 r., a świadczone usługi doradcze i szkoleniowe są dla przedsiębiorców bezpłatne i stanowią dla nich pomoc de minimis.

Kontakt dla uczestników
Aby zgłosić swoją chęć uczestnictwa w szkoleniu należy skontaktować się z firmą ECDF:
Telefonicznie: 61 835 00 98 lub 509 587 251
Drogą internetową: asysta@ecdf.pl lub l.kozuch@ecdf.pl

Dane organizatora:

ECDF SP. Z O.O. Spółka Komandytowa
Ul. Promienista 83
60-141 Poznań
KRS: 0000343822
Numer rejestracji w KSU: 01/22/2012/345


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Człowiek – najlepsza inwestycja.


Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wypadki
Pijany policjant spowodował kolizję - grozi mu wydalenie ze służby!
7 godziny temu 27,219 4

Pijany policjant spowodował kolizję - grozi mu wydalenie ze służby!

Gmina Kościelec
Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Kościelec piekły pączki dla Arka - zebrano ponad 15 tysięcy złotych
8 godziny temu 2,563

Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Kościelec piekły pączki dla Arka - zebrano ponad 15 tysięcy złotych

Powiat Kolski
Jak konkurs plastyczny promuje bezpieczeństwo dzieci na gospodarstwie?
9 godziny temu 268

Jak konkurs plastyczny promuje bezpieczeństwo dzieci na gospodarstwie?

Powiat Kolski
XXII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
9 godziny temu 294

XXII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Gmina Babiak
Podcast: Wojciech Chojnowski - Wójt Gminy Babiak
9 godziny temu 1,490 1

Podcast: Wojciech Chojnowski - Wójt Gminy Babiak

Wypadki
Zderzenie pojazdów na drodze K-92 w Aleksandrowie
1 dzień temu 6,567

Zderzenie pojazdów na drodze K-92 w Aleksandrowie

R E K L A M A