UKS Salus Przedecz znów na boisku

Autor: 23 Październik 2012 przeczytasz w minutę
©
2,603 razy | przeczytasz w minutę

W dniu 21 października 2012r., na obiekcie MOSiR w Kole, odbył się inauguracyjny mecz zespołu UKS SALUS Przedecz w rozgrywkach III ligi piłki ręcznej seniorów w ramach Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej w Poznaniu. Zespół z Przedcza podjął zespół UKS LIDER Swarzędz.

0
2,603 razy
Szczypiorniści z Przedcza, poprzednich dwóch sezonach występowali w rozgrywkach III ligi piłki ręcznej rozgrywanych w województwie Kujawsko-Pomorskim. Już pierwsze minuty meczu pokazały, że będzie to mecz walki. Pierwszą bramkę w tych rozgrywkach, dla Przedeckiego zespołu, przy ogłuszającym dopingu, zdobył Kamil Bieniek, po chwili na tablicy wyników pojawił się wynik 2:0 dla zespołu z Przedcza, po trafieniu Dawida Hoang Vana. Goście szybko odrobili straty. Przez większość pierwszej połowy, na wyświetlaczu widniał remis. Pod koniec pierwszej części gry, po celnych rzutach Łukasza Glinkowskiego ze Swarzędza, goście wyszli na 2 bramkowe prowadzenie.

Druga połowa, rozpoczęła się od nieskutecznych akcji zespołu zawodników SALUSa. Przedeccy szczypiorniści nie mogli znaleźć sposobu, na obronę zespołu ze Swarzędza. Zawodnicy ze Swarzędza, szybko uzyskali kilku bramkową przewagę, i dowieźli zwycięstwo do ostatniego gwizdka. Zawodnicy z Przedcza kilkukrotnie próbowali odrobić stratę, niestety seryjnie nie zdobywali bramek, co zespół ze Swarzędza skutecznie kontrował. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 24-34 ( 16-18).

Już w najbliższą sobotę 27 października 2012, zespół UKS SALUS Przedecz uda się na wyjazdowy mecz do Buku.