Autor: 06 Październik 2011 przeczytasz w minutę
©
(23) | Czytano:
28,070 razy | przeczytasz w minutę

W dniu dzisiejszym na boiskach Centrum Piłkarskiego na warszawskim Bemowie rozgrywane były ćwierć i półfinały turnieju.

23
28,070 razy
Drużyna Zespołu Szkół nr 1 w Kole (występująca w turnieju pod nazwą Gim 3 Koło) w meczu ćwierćfinałowym spotkała się z mistrzem woj. dolnośląskiego, drużyną Gepardy 98 Wrocław. Mecz miał niezwykle dramatyczny przebieg: pierwszą bramkę zdobyli nasi chłopcy, następne dwie - rywale i w ostatniej minucie meczu kolanie doprowadzili do remisu - i do dogrywki. W dogrywce to nasi strzelili piersi gola, niestety wrocławianie tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego wyrównali. W rzutach karnych nasi chłopcy okazali się lepsi, wygrali 4:2. Bohaterem kolskiej drużyny był bramkarz, Eryk Baryła, który obronił rzut karny, ale również był egzekutorem ostatniej "jedenastki" - to jego bramka dała nam awans do półfinału!

Półfinał odbywał się w kilka minut po wyczerpującym meczu ćwierćfinałowym. Nasi chłopcy wykrzesali jednak z siebie ostatnie rezerwy, jako pierwsi strzelili bramkę drużynie Mokre Toruń i... nie oddali prowadzenia już do końca.

WIELKI FINAŁ JEST NASZ!!! W piątek, na hali Torwar w Warszawie, wspierani dopingiem kibiców z Koła (wybierają się jutro uczniowie ZS1 w Kole wraz z dyrektorem szkoły (Lech Brzeziński), nasi chłopcy walczyć będą o puchar Premiera Donalda Tuska! Komentatorem jutrzejszej imprezy będzie Dariusz Szpakowski, na trybunach pojawią się gwiazdy piłkarskie (m. in Jerzy Dudek), zawody będą transmitowane przez Telewizję Polską.

Pozdrawiamy z Warszawy, trzymajcie za nas kciuki!