Polonia Golina pokonana 2:1 (0:1)

Autor: 02 Październik 2011 przeczytasz w minutę
©
3,577 razy | przeczytasz w minutę

1:0 prowadzili goście, zdobywając bramkę w 44 minucie, której autorem był Bartosz Lewandowski. Zanosiło się na niespodziankę, bowiem strzelona bramka do szatni nie napawała optymizmem, tym bardziej, że gra Olimpii daleka była od doskonałej.

0
3,577 razy
Po zmianie stron olimpijczycy by ratować sytuację rzucili się do ataku. Na zmianę nie trzeba było czekać. W 53 minucie Mateusz Trzmielewski uzyskuje wyrównanie, a minutę później kolski „bombardier” Jarosław Kawka silnym strzałem strzela na 2:1 ustalając tym samym wynik meczu.

Tradycyjnie już druga połowa spotkania była lepsza od pierwszej, więcej sytuacji podbramkowych, brakowało tylko ich wykończenia. Ale cieszmy się z 3 punktów które zostają w Kole.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Tomasz Mikusik, Michał Nowakowski, Piotr Andrzejczak, Hubert Pokrywczyński, Dawid Jóźwiak, Mariusz Nieznalski, Mateusz Trzmielewski, Piotr Marańda, Łukasz Chęciński ( 63 Mateusz Kaźmierczak), Jarosław Kawka ( 70 Sebastian Woźniak) Trener – Tomek Mikusik.

Skład Polonii: Kamil Sikorski, Robert Górny, Krystian Mazurkiewicz, Paweł Kuznowicz, Łukasz Jezierski, Przemysław Rosołek, Mateusz Mroziński, Piotr Tomaszewski, Alan Kujawa, Bartosz Lewandowski, Adrian Jóźwiak. Trener Dembowski.

Sędzia główny –Norbert Małolepszy, liniowi – Łukasz Matusiak i Damian Tadeusiak z OZPN Konin.