K.S. SIATKARZ Koło z kolejnymi zwycięstwami w II lidze!

Autor: Redakcja e-kolo 25 Październik 2024 przeczytasz w minutę
© Siatkarz Kolo
614 razy | przeczytasz w minutę

19 października, drużyna młodziczek K.S. „SIATKARZ” Koło gościła w Turku, gdzie rywalizowała w rozgrywkach II ligi. Zmierzyły się z zespołami UKS Kaniasiatka Gostyń II oraz UKS Volley Turek. Zawodniczki z Koła odniosły kolejne dwa zwycięstwa, co pozwoliło im umocnić pozycję lidera w swojej grupie i przybliżyć awans do I ligi.

0
614 razy

Pierwszy mecz zakończył się triumfem K.S. „SIATKARZ” Koło nad K.S. Volley Turek wynikiem 2:0 (25:15, 25:22). W drugim spotkaniu z UKS Kaniasiatka Gostyń II, siatkarki z Koła wygrały 2:1 po emocjonującej walce na boisku, przegrywając pierwszego seta 24:26, by następnie odnieść zwycięstwa w kolejnych setach 25:10 i 15:11. Te dwa zwycięstwa pozwoliły zespołowi kontynuować serię wygranych oraz pozostać na pierwszym miejscu w 12. grupie rozgrywek.

Kolejne mecze odbędą się już w najbliższą sobotę w Kole, gdzie zawodniczki będą miały szansę przypieczętować awans do I ligi. Pierwszy mecz rozegrany zostanie o godzinie 10:00 z K.S. Volley Turek, natomiast drugie spotkanie z UKS Kaniasiatka Gostyń II zaplanowane jest na godzinę 12:30.