(4)
R E K L A M A
Pochmurno 8.5
REKLAMA

Targowisko miejskie ponownie ogrodzone

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 29 Grudzień 2020 przeczytasz w minutę
Targowisko miejskie ponownie ogrodzone
© UM Koło
(4) | Czytano:
13,043 razy | przeczytasz w minutę

Po to, aby ułatwić przestrzeganie zapisów Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 21.12.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii dotyczących prowadzenia sprzedaży na targowisku - czytamy na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Kole.

R E K L A M A
4
Czytano:
13,043 razy
Udostępnij

Osoby przebywające na placu targowym mają obowiązek nosić rękawiczki jednorazowe lub stosować środki do dezynfekcji rąk. Na ogrodzony teren targowiska prowadzi tylko jedno wejście - od strony ul. 3 Maja. Środek do dezynfekcji rąk lub jednorazowe rękawiczki są dostępne w widocznym miejscu przy wejściu na plac targowy.

Osoby wchodzące zobligowane są do przestrzegania obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (4)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Do gvhh · 30 Grudzień 2020
A z Ciebie pewnie jakiś PISior? Który ma z mózgu zrobione g.wno przez TVPis? Współczuję Twojej rodzinie.
ssssssssss · 30 Grudzień 2020
paranoja
Bhp · 29 Grudzień 2020
Małe pytanko... "Środek dezynfekujący ręce" - czy jest przy nim dostępna karta charakterystyki do wglądu i do zapoznania się przez osoby, które mogą mieć uczulenie na składniki? Czy to denaturat z wodą? Bo w świetle przepisów jakie obowiązują wchodząc na targowisko i przed dezynfekcją rąk możemy zażądać takiego "papierka". Czy straż miejska w Kole i policja o tym wiedzą? I mają do wglądu? Jeżeli nie to sprawa powinna trafić do Sanepidu. I tak powinno być w każdym miejscu w każdej miejscowości. Jeżeli używamy środków chemicznych. Może portal e-kolo dowie się coś na ten temat?
gvhj · 30 Grudzień 2020
Jeżeli masz uczulenie to możesz założyć rękawice i nie szukać szczęścia...
Szkoły i Przedszkola
Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego w Liceum w Kole
1 minutę temu 135

Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego w Liceum w Kole

Inne
Dni Otwartych Strażnic w Kole
35 minuty temu 255

Dni Otwartych Strażnic w Kole

Wypadki
Zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu. Dwie osoby wymagały hospitalizacji
14 godziny temu 13,220

Zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu. Dwie osoby wymagały hospitalizacji

Gmina Grzegorzew
Nowa inwestycja drogowa w gminie Grzegorzew
14 godziny temu 3,091

Nowa inwestycja drogowa w gminie Grzegorzew

Miasto Koło
Jak uchronić się przed kleszczami? Porady i informacje
15 godziny temu 848

Jak uchronić się przed kleszczami? Porady i informacje

Powiat Kolski
Nadchodzące akcje krwiodawstwa w Powiecie Kolskim
19 godziny temu 1,641

Nadchodzące akcje krwiodawstwa w Powiecie Kolskim