(1)
R E K L A M A
Słonecznie 17.3
REKLAMA

Pijany sprawca kolizji uciekał do lasu. Miał blisko 3 promile!

Autor: KPP Koło 24 Czerwiec 2020 przeczytasz w minutę
Pijany sprawca kolizji uciekał do lasu. Miał blisko 3 promile!
© archiwum e-kolo.pl
(1) | Czytano:
21,083 razy | przeczytasz w minutę

Pijany 42-latek doprowadził do kolizji w Kościelcu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Dwie godziny później sprawca został zatrzymany. Usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

R E K L A M A
1
Czytano:
21,083 razy
Udostępnij

Do zdarzenia doszło 22 czerwca br. około godziny 18:00 w miejscowości Kościelec na drodze krajowej 92. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierowca peugeota nie udzielił pierwszeństwa kierującemu citroenem, czym doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Poszkodowany relacjonował, że siedzący za kierownicą mężczyzna wysiadł z pojazdu i natychmiast oddalił się do pobliskiego lasu. Pasażerka citroena z uwagi doznane obrażenia została przetransportowana do szpitala, a dyżurny kolskiej jednostki niezwłocznie zadysponował inne patrole, które rozpoczęły poszukiwania sprawcy.

Po kilkudziesięciu minutach, jeden z funkcjonariuszy zauważył mężczyznę, którego rysopis był zbieżny z podanym przez uczestników zdarzenia. Policjant natychmiast zatrzymał mężczyznę. Zachowanie 42-latka ewidentnie wskazywało, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Mieszkaniec gminy Władysławów odpowie za spowodowanie kolizji. Po wytrzeźwieniu usłyszał również zarzuty kierowania pojazdem mechanicznych będąc w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0

Jeżeli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
kolanin · 25 Czerwiec 2020
To zdarzenie pozostawiam bez komentarza
Miasto Koło
Dzień Otwartej Wieży w Kole nad Wartą – sezon na zwiedzanie czas zacząć
42 minuty temu 251

Dzień Otwartej Wieży w Kole nad Wartą – sezon na zwiedzanie czas zacząć

Kino
Kino w Kole: Światowy hit na kolskim ekranie - Minecraft
4 godziny temu 247

Kino w Kole: Światowy hit na kolskim ekranie - Minecraft

Gmina Kłodawa
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Kłodawie: Gminne Eliminacje 2025
6 godziny temu 689

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Kłodawie: Gminne Eliminacje 2025

Powiat Kolski
Akcja poboru krwi w Dębach Szlacheckich
7 godziny temu 800

Akcja poboru krwi w Dębach Szlacheckich

Gmina Koło
Gmina Koło: pierwszy etap konsultacji społecznych projektu  planu ogólnego
7 godziny temu 501

Gmina Koło: pierwszy etap konsultacji społecznych projektu planu ogólnego

MS
Miasto Koło
Nowa lodziarnia w Kole! Do piątku wyjątkowa promocja - sprawdź jak ją uzyskać!
8 godziny temu 4,553

Nowa lodziarnia w Kole! Do piątku wyjątkowa promocja - sprawdź jak ją uzyskać!

MS